Kapper voor balayage en kleuren in Zuid-Holland

278 kappers in Zuid-Holland noemen balayage en kleuren in hun eigen gegevens, verspreid over 32 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Kapper brengt balayage aan met een kwast

Plaatsen in Zuid-Holland

Kappers voor balayage en kleuren per plaats

Rotterdam 37

KURO hairMeent 20102613380
Dames- en herenkapsalon AJBoergoensestraat 39a0102291240
By Bulent kapperSchieweg 129 c0619176696
Kinki Kappers Rotterdam Nieuwe BinnenwegNieuwe Binnenweg 1200104366602
Manuela HairfashionMarconiplein 22b0102105873
Maud SalonWeena 1130655802684
Patchi AlotchiMathenesserweg 59C0687956953
Natural HairloungeZaagmolendrift 260108410001
Kinki Kappers Rotterdam HoogstraatHoogstraat 110102800410
Timoti kappersStadhoudersplein 140-A0107371299
Team Kappers Rotterdam Korte LijnbaanKorte Lijnbaan 4A0104145388
Nederlandse Kappersakademie - Salon PompenburgHaagseveer 10104144206
Maistro HairdressersWitte de Withstraat 860104139921
Hairin by SistersJacob van Campenplein 610102205700
Kapsalon wahidSamuel Esmeijerplein 120107951895
JC HairNieuwe Binnenweg 1620102122212
AlluretteScheepstimmermanslaan 25A0102307651
Reflexe HairstylingSpaansepoort 460104333605
Meneer De GrootStokviswater 130102367758
L'art de CoiffureEric Kropstraat 2000104857368
Kapsalon Syl BulutPaul Krugerstraat 690104863299
Masi HairstyleVoorhaven 38-C0104762010
Mono HairSchiedamsedijk 30616354835
Hairdressers Inc.Straatweg 52A0104182888
Hair at Jerry'sGoudsesingel 2470104135831
Pepijn de KapperVan Speykstraat 1470614996337
Haarnul10 kapperNieuwe Binnenweg 411B0681739913
Hair DateOudedijk 5-B0104526105
Haarmode Wim Steijger2e Hogenbanweg 107-A0104158805
Ched KappersLaan op Zuid 9740104865012
Kapsalon Hair ArtKleiweg 52B0104181410
Christiaan Lifestyle Salon & SpaNieuwe Binnenweg 660104364210
Het haarpandVijverhofstraat 800102109674
Beautylounge RotterdamOostzeedijk Beneden 1030104119310
De Salon Kappers C.V.Oostzeedijk Beneden 250104331667
The Color RotterdamHoogstraat 26A0641615565
BlowhairdressersGrotekerkplein 1050104147562

Den Haag 36

Central Hair SalonAnna van Buerenplein 120642900859
Gaga's StylePrinsestraat 860703652695
Kapsalon BaygülWeimarstraat 260704271716
Sami Hair SalonWeimarstraat 1780641349747
Razors & ScissorsReinkenstraat 50648060606
Elegant The BarberRijswijkseweg 1990702130910
Rana Hair BeautyLaan van Meerdervoort 1350703263238
Team Kappers Den HaagTheresiastraat 940703351782
Team Kappers Gedempte GrachtGedempte Gracht 3230702057422
The PrinceVan Diemenstraat 1280707855236
Ap's BarbershopKorte Houtstraat 14 A0703615777
Team Kappers FahrenheitstraatFahrenheitstraat 6130703106759
Hair Lounge YpenburgOude Kustlijn 90704157681
Kapsalon Linda's LookTomatenlaan 17D0639442200
Aveda The HagueDenneweg 560703458442
HAAR ook voor hemGoudenregenplein 640708889061
Martinhair | frederik hendriklaan 221, Den HaagFrederik Hendriklaan 2210703549540
Kapsalon & Barbershop BenoordenhoutVan Hoytemastraat 320704448402
Euro HairfashionHaverkamp 2140703853604
WI Kappers Den Haag DennewegDenneweg 132A0707370726
Hair Salon Hair FlairMaartensdijklaan 4270707532949
WI Kappers Den HaagAnna Paulownaplein 140707370783
La JoyAert van der Goesstraat 320703556777
Martinhair | Weissenbruchstraat 62, Den haagWeissenbruchstraat 620703243731
HairvanaLaan van Meerdervoort 5470703316208
Headz For HairWeimarstraat 48a0703606055
Haar OperaPrins Hendrikplein 190704126255
WI kappers Den Haag PrinsestraatPrinsestraat 260707370089
Verwey KappersTheresiastraat 430703837767
Martinhair | Fahrenheitstraat 635, Den HaagFahrenheitstraat 6350703603082
Kapsalon Manolya — WeimarstraatWeimarstraat 142097010225215
Trust HairThomsonlaan 630645457700
Thuiskapper Rotterdam-Den Haag/Hairstyle by NannaMoerweg0614362855
Kinki Kappers The Hague Frederik HendriklaanFrederik Hendriklaan 1070703220858
Shades Hair BoutiqueVrouw Avenweg 706
Hairstyl-ing.Messstraat 460703546717

Gouda 14

Team KappersAchter de Waag 90182549626
Team Kappers Gouda GoverwellePoldermolenplein 290182527119
Perfect HaarstylingRaam 650182583111
Snel KappersSwadenburg 660182539457
Studio SymfonieZeugstraat 440182769015
Cosmo HairstylingOosthaven 20182524997
ÉÉN0NEGENKon. Wilhelminaweg 1090638444279
Studio DeniseWilhelminastraat 350682443426
Haar 81Van Hogendorpplein 290182514989
Lucia's HairstudioGroenhovenpark 10630698480
De HaarfilosoofLange Groenendaal 1140621202528
Hair by JamieLange Groenendaal 1140611195269
HairviewAgnietenstraat 150182516644
QnipzWeidelust 170621701057

Rijswijk 4

Bob KappersPr. Margrietsingel 400703940126
Parsa Hair HairstudioGeneraal Eisenhowerplein 1320703361069
Haar Atelier AndreaLindelaan 2770703905332
Het AtelierDoctor H.J. van Mooklaan 2650703922924

Delfgauw 1

Gestyled!Tinnegieterstraat 90635605578

Hellevoetsluis 1

Nr1 Hair and Beauty BarBurgemeester van der Jagtkade 70654235122

Leiderdorp 1

HairulezFrederik Hendriklaan 360624858003

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Balayage in andere provincies