Kapper voor balayage en kleuren in Groningen

52 kappers in Groningen noemen balayage en kleuren in hun eigen gegevens, verspreid over 3 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Kapper brengt balayage aan met een kwast

Plaatsen in Groningen

Kappers voor balayage en kleuren per plaats

Groningen 50

BFQ Kapper GroningenZwanestraat 40502041100
Kapsoones 2, and CGedempte Zuiderdiep 810503603441
Kinki Kappers GroningenOosterstraat 180503138804
hairdresser PromiseNieuwe Ebbingestraat 90503119145
Kapsalon GeorgeNieuweweg 33- 10502304049
Groningen Hair & LooksBeren 620505779243
OnnesZonnelaan 360505717395
Kapper Groningen | Hair & LooksBeren 60505777798
Beauty & Hair by ALQamarZwanestraat 170687844099
Kapsalon MaraOude Ebbingestraat 320505532255
Salon EricaAsingastraat 230505771823
AlexiaNieuwe Ebbingestraat 1190503645929
Maress Hair & Skin CareNieuwe Ebbingestraat 250503187716
Beauty AvenueRademarkt 40507851866
Studio Style | Kapper GroningenFloresstraat 90505775541
Capelli HaarmodeSteentilstraat 160503115152
Petra's HAAR familieIrislaan 20503643843
Hair & LooksVismarkt 460503135431
Kapsalon 050Prinsesseweg 2A0505536246
We Love HairPoelestraat 500503125737
Trenz Hair SalonMeeuwerderweg 1000503139864
Onnes CoiffuresPaterswoldseweg 160503181852
Haar & ZoMeeuwerderweg 690503114569
J'SZonnelaan 300508502500
Enjoy HairWestersingel 60503148422
Kapsoones XLGedempte Zuiderdiep 540505536630
Kapsalon AcademiaGedempte Zuiderdiep 680503122306
De Barbier UMCGHanzeplein 10503120415
RG Hairstudio | Hairextentions | kerantine behandelingNieuwe Ebbingestraat 100613548253
Baas van HaarNoorderhaven 270502064010
Kapper Beijum - Hair & Looks / De BoerStoepemaheerd 440505425706
Kapper Groningen by Edward - Hair & LooksStoepemaheerd 430505413331
Hair & LooksKajuit 2660505415640
Huisman CoiffuresOverwinningsplein 111-1130505250328
Kapsalon Knippen & ZoKajuit 248b0505498671
Kapsalon Four SeasonsWesterhaven 120630717774
Jacob CoiffuresVerlengde Hereweg 780505250452
Zijnstijl Haarstijl Groningen KapsalonVerlengde Hereweg 470508200905
Kapsalon AccentRijksweg 180505411276
Mooi & KleurBieslookstraat 310618864389
Kapsalon MeerstijlBlaarkop 950655253554
The Art of Color | Haircoloring, Haircuts & GezelligheidKorreweg 2460502047267
Salon House of ColorPelsterstraat 310624905098
Hairsalon ToosMast 33
Salon GravenburgDe Cockstraat 660505566868
Jottem!Oude Kijk in Het Jatstraat 25-10503182259
The ProofGrote Kromme Elleboog 30502300861
De Stadskapper B.V.Friesestraatweg 470503117695
Hairdresser "Sister And So"Prinsesseweg 270503140062
Dana's Hair & BeautyAgricolastraat 170503118067

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Balayage in andere provincies