Kapper voor balayage en kleuren in Flevoland

60 kappers in Flevoland noemen balayage en kleuren in hun eigen gegevens, verspreid over 2 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Kapper brengt balayage aan met een kwast

Plaatsen in Flevoland

Kappers voor balayage en kleuren per plaats

Almere 37

Gerth CoiffuresMarkt 1080365317935
By Yoel Kapper AlmereSchutterstraat 120365330433
Kinki Kappers AlmereGrote Markt 430365346315
Hairdressers Caesars BeautyIkatstraat 20651147890
Salon Be My GuestBotplein 160368483936
Hairdresser Happy HairBrasemstraat 240365326248
Team Kappers Almere BuitenReykjavikstraat 200367601590
Conchita The Hairdressers ShopEuropalaan 9110368411444
Beauty FirstAnnie M.G. Schmidtweg 1070365467892
Beauty Hair Salon IrenaPoldermolenweg 1130619252038
Jungle hair studioMarkerkant 12 1-150618719025
The Hair Crew (voormalig Mirjam’s Haarmode)Rockanjestraat 50365306768
Top HairRolklaverpad 240365339306
The Hairboutique ChrisVulcanuspad 50657375738
All-In HairstylingKoolzaadweg 10365362165
Haarstudio HavenzichtHavenzicht 200368483531
Glamour Hair Salon & AcademyMarkerkant 12 3-100684918920
Your Choice kapperszaakRegenboogweg 200365351852
Zieba Hair StudioEsdoornplantsoen 340642271324
Haarstudio MarijkePianoweg 110-A0651342880
Belly CapelliMaastrichtkwartier 1150648781508
Calm HairloungeBouwmeesterweg 160618975645
NobelhairstylingMarie Curiestraat 30653222621
HAIRCLUB 128, Hairdressing & Beautycentre -BOEK ONLINEJuan Grisstraat 1280368449313
Hairstyling Heleen Almere Buiten (gratis parkeren)C. van Eesterenplein 1220365326271
Hair & Beauty Salon MGerard Terborchstraat 330681400397
New Look Hair SalonMarkerkant 10 132D0642544898
Alixis Hair & BeautyMarkerkant 12 050633037710
Nuby's HairitageMichelangelostraat 195
Haarstudio AdriMakassarweg 830628420831
Kapsalon Waanzinnig Almere BuitenAntillenweg 60613931931
Hair SaluniKrammerpad 320616395271
Trendlne Hairdressers ParkwijkHaagbeukweg 480365353934
AMI Kappers Almere-HavenKerkgracht 210365310242
Haarmode Sas & AnietNoordeinde 510365323055
Passie en haarMidwaystraat 240631947090
Team Kappers Almere StadCitadel 210365300463

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Balayage in andere provincies