Kapper voor balayage en kleuren in Utrecht

86 kappers in Utrecht noemen balayage en kleuren in hun eigen gegevens, verspreid over 4 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Kapper brengt balayage aan met een kwast

Plaatsen in Utrecht

Kappers voor balayage en kleuren per plaats

Utrecht 51

Sipan StyleVoorstraat 260684690117
030 SalonVoorstraat 150302273143
LiloLange Jansstraat 240307855119
Yord beauty & Hairstyling (Maik)P.A. de Genestetstraat 270302741544
House of LushWittevrouwenstraat 320627424767
Kinki Kappers Utrecht Old CanalOudegracht 1980302321466
hairdresser VeniseVoorstraat 330302313387
Nova Hair & BeautyPredikherenstraat 100642603549
Kapsalon AnoushkaZamenhofdreef 20302446670
He&shehairbeautysalonutrechtVoor Clarenburg 140639669066
Kinki Kappers Utrecht NachtegaalstraatNachtegaalstraat 390302519397
Hairfix Haarmode Burg. ReigerstraatBurgemeester Reigerstraat 660302520296
Hair & LooksHändelstraat 690302932934
Hairdresser Filiz & SabanEisenhowerlaan 2020302751926
Anna Hair & BeautyKanaalstraat 2260302593745
De Buurtkapper UtrechtAntonius Matthaeuslaan 830302690168
Salon BMinrebroederstraat 130303039716
Shear MadnessZakkendragerssteeg 140302314214
Your Look HairTolsteegbarrière 10302318125
Kapsalon Be BeautifulVoorstraat 820302334392
Hairfix's Haarmode Goylaan't Goylaan 66k0302148417
de Bruijn Haarmode SINCE 1848Springweg 200302318269
Kapper Utrecht - Luxury Hair by DeniseSocrateslaan 20302897757
Los colorados kapsalonLangerakbaan 1690638916166
O & H salonAmsterdamsestraatweg 2940634746576
Team Kappers UtrechtAmsterdamsestraatweg 3030302442237
Kapsalon IkkeAdriaen van Ostadelaan 930302522353
Cosmo Hairstyling Vredenburg UtrechtVredenburg 8A0302312912
X1 Barber en KapsalonVoorstraat 1040626073603
Haarhoek UtrechtVleutenseweg 420306338280
Ginger hairWillem van Noortstraat 1780306368786
Smit HairdressersSt Jacobsstraat 2970302316924
Kurz by JacoSchoutenstraat 130302311326
Trend Beauty HaarsalonVan Bijnkershoeklaan 4010302593585
TONI&GUY Hairdressing UTRECHTTwijnstraat 510303031210
Bouchra's HairstylingSt Jacobsstraat 2090302381916
Salon RivageWillemstraat 590302364141
Kapsalon Kelly's Utrecht Centrum- BinnenstadSchoutenstraat 90302314733
Masters In HairAdriaen van Ostadelaan 6A0302102666
Terre de Beauté UtrechtSpringweg 5000302682701
Hair Salon GeorgeAmsterdamsestraatweg 2500687879774
Hair by LisaOudegracht 240634417990
Kinki Kappers Utrecht StraatwegAmsterdamsestraatweg 2180307850350
Team Kappers Utrecht LombokHaroekoeplein 1460303075789
Nouna Hair SalonBalijelaan 150614202552
Risus Beauty SalonKanaalstraat 2150687064955
Haar-ThuisinknippenTrajanushof 620647195770
Beichies salonOudegracht 10
HairmonkOudegracht 70
MaestroWittevrouwenstraat 360302072271
The Hair Hub UtrechtSmaragdplein 2350302881739

Amersfoort 32

Nederlandse KappersakademiePr. Julianaplein 60337122000
Lord of HairAchter de Kamp 300334953200
BrainWash kappers Amersfoort EuterpeEuterpeplein 37A0334766938
HairworxZonnewijzer 200334567903
Team Kappers AmersfoortKoestraat 31 -330334652219
Salon DNicobaren 250649322029
Kinki Kappers AmersfoortLavendelstraat 2b0334451751
Team Kappers Amersfoort CruquiusCruquius 510332589661
Jet SettersBloemendalse Binnenpoort 100334657050
Rise Hair LoungeMooierstraat 50334617720
Kapsalon Styling by M VathorstWervershoofstraat 1930332770827
New Look VathorstCruquius 10334953347
Cosmo Hairstyling AmersfoortGrote Haag 210334652235
Hairstyling by MarloesKoestraat 430334615403
StudiobinamarArnhemsestraat 190332583783
Kapsalon Styling by M Amersfoort CentrumAchter de Arnhemse Poortwal 1230332853941
KOOS HaarwinkelKrommestraat 58b0334635747
Freewave KappersUtrechtseweg 680334621917
Hair DesignHof der Gedachten 130334558080
HairBeautifulKamp 300338886253
Fivon Coiffures | Kapsalon Amersfoort | Amersfoort ZielhorstAristotelesstraat 20334552438
Haarmode Silvester B.V.c, Violenstraat 690334619769
Kapsalon Styling by M Puntenburg SoesterkwartierPuntenburgerlaan 102 ingang aan de:, Noordewierweg0334656490
MAUD haaratelier & Studio FjørLaan van Bovenduist 1280332853692
Hairstudio LaniqueLeusderweg 178-1800334610077
Kapsalon GoldNeptunusplein 790687271161
Haarsalon HildeSchothorsterlaan 76A0639039930
Brainwash Kappers Amersfoort VathorstLeeghwater 16
HairjunkieKoestraat 370645345000
Kapsalon RustiekDe Belschuur 30614510741
Wendy's KnipschuurtjeDe Oude Munt 750640339440
CurlclinicWestsingel 210684027841

Veenendaal 1

Lovly HairAchterkerkstraat 120318556177

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Balayage in andere provincies