Kapper voor balayage en kleuren in Gelderland

136 kappers in Gelderland noemen balayage en kleuren in hun eigen gegevens, verspreid over 16 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Kapper brengt balayage aan met een kwast

Plaatsen in Gelderland

Kappers voor balayage en kleuren per plaats

Apeldoorn 39

Hair salon Hair CentralDe Eglantier 1110555331424
Het Haar GeheimMariastraat 60650217380
Hairworld HairdressersDeventerstraat 150555212276
Kapper ApeldoornSchubertlaan 4a0553013838
Shiba Hair & BeautyHofveld 1070557859833
Kapsalon Hairstyling SilvySnijdersplaats 80555340321
Salon "Bjoetie"Hoofdstraat 35A0555213475
de Beautyfabriek Apeldoorn Kapsalon | Krullenkapper | Extensions | Japanese HeadspaArnhemseweg 2110555332459
Allstyles HairLage Landenlaan 430634404819
Haarsalon HaaremetijdHenri Dunantlaan 4430553124663
Hair salon Hair DesignKorenstraat 1300555212191
Salon's De BarbierAsselsestraat 1340555217254
Stijlvol haarstudioDe Eglantier 3300555419061
Best HairArnhemseweg 1380555403298
Recca HairstylingSoerenseweg 9-A0555219799
Kapsalon nurayAsselsestraat 560614574627
Le BeautiqueDebussylaan 270555417927
SalonL HairstylingAalbert Cuyplaan 13A0553125418
Haarmode DominiqueSprengenweg 40555215824
M&J kappersStadskade 4800619188518
Ilona’s knipgarageRoodborstweg 320641281595
Demiracle KapsalonZichtweg 870648394674
Haarstudio MoniqueFrans van Mierisstraat 580555428468
Haarsalon Bij BrendyVlijtseweg 122A0623939553
Sharon@home KapsalonMosklokje 650628355172
Suzie's KapsalonLaurierstraat 260610733374
Aruanno's HairstyleKastanjeboleet 660646414414
Krullen kapper ApeldoornLage Brink 630623532626
Hair Design By DeeAsselsestraat 2260638592927
Bij ChanReigersweg 970614941239
The Hair Hub ApeldoornHoofdstraat 1600555761181
AMI Kappers Apeldoorn AnklaarOperaplein 460553230821
AMI KappersDe Eglantier 3090555424642
AMI Kappers Apeldoorn MercatorpleinMercatorplein 160555214804
AMI Kappers Apeldoorn TalingwegTalingweg 640555334203
AMI Kappers Apeldoorn de MheenKorianderplein 270553665448
AMI Kappers Apeldoorn MusketiersveldMusketiersveld 1100555426474
Beautiful under a canopyBadhuisweg 1170555417679
Hairdesign SanelaSocratesstraat 11B0553120070

Nijmegen 31

Bij BjornGorterplaats 4a0627885205
Kapper Nijmegen - Hair & LooksVan Welderenstraat 710243603110
Dji kappersBurghardt van Den Berghstraat 930243243924
De Daameskamer KappersHoutstraat 670242063659
Kinki Kappers NijmegenLange Hezelstraat 340243606907
Salon Mirror and WelfareVan Welderenstraat 1000243244970
Bon Ton Hairdressers & MoreVan Broeckhuysenstraat 440243229488
Cosmo HairstylingLange Hezelstraat 520243239269
Jennifer, krullen en meerHertogstraat 1190610994781
Salon FlorIn de Betouwstraat 180243888322
Blink KappersDe Ruyterstraat 110243604404
Kapsalon Van HaarenBloemerstraat 640243224381
Hezel HairLange Hezelstraat 870622512078
Ton de VosWolfskuilseweg 920243771326
Green Charms, nature hairdresserGrotestraat 480657782028
Kapperij De MolenMolenweg 540616807509
Dyvine StudioStikke Hezelstraat 60643935073
Atelier HaarLAKVan Broeckhuysenstraat 280642945990
Kapsalon Ronny's HairBloemerstraat 430243233337
Korte Mette KappersGroenestraat 1700646633664
Ton de Vos HairstylistHengstdalseweg 360243223030
NatuurkappershopAugustijnenstraat 350654255954
Kapsalon ElfiNina Simonestraat 120243224850
LOXI HAIRVan Welderenstraat 340624758852
BLEND NijmegenStikke Hezelstraat 60638959763
BenthStikke Hezelstraat 100622617285
You Hair By WNieuwe Dukenburgseweg 7A0246630538
DC Haarzorg uw kapper in de zorg | Radboud UMCGeert Grooteplein Zuid 100248443576
Flowra HairstudioVasim, Winselingseweg0613878639
The Hair Hub NijmegenNassausingel 60242001013
Kapsalon Sandra ObstfeldDaalseweg 270243605856

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Balayage in andere provincies