Kapper voor balayage en kleuren in Overijssel

99 kappers in Overijssel noemen balayage en kleuren in hun eigen gegevens, verspreid over 15 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Kapper brengt balayage aan met een kwast

Plaatsen in Overijssel

Kappers voor balayage en kleuren per plaats

Zwolle 34

Amor Hair Styling kapper/barbier Stadshagen (zwolle)Werkerlaan 2250638349126
Hairdresser Your Hair WorldBurgemeester van Roijensingel 230388795702
hairdresser ArifAssendorperstraat 220384232238
Joe Barbershop/ Zwolle CentrumBroerenstraat 20658830955
Hair D.C.Assendorperstraat 1040613816368
Kinki Kappers ZwolleVispoortenplas 110384227115
Brainwash Hairdressers Zwolle Klein GrachtjeKlein Grachtje 18B0384530313
Cleo HairfashionSassenstraat 510384216181
Renato kapsalonVechtstraat 70384549008
Kapsalon GerlindaStien Eelsinghstraat 40384650989
Braspenning Coiffures, ladies and gentlemen hairdressing salon ZwolleRembrandtlaan 530384535492
Hair BY ChristinePetuniaplein 20387676044
Whair Kappers (Stadshagen)Werkerlaan 930384237773
Hans Kalf IntercoiffureVan der Capellenstraat 1480384660390
Kapsalon 't SchaartjeAssendorperstraat 80384582901
Artistic HairForelkolk 1320384661789
InToHair HairCoutureLübeckplein 50384600083
Hans Kalf IntercoiffureBrederostraat 20384535568
Baron & BaronesBethlehemkerkplein 280388531548
AnkaAssendorperstraat 1030387855017
Hans Kalf IntercoiffureDobbe 10384538887
Ilsez HairVoorsterweg 340382302957
FöhnSpoelstraat 340388200377
Uniek de hoofdzaakForelkolk 330388538278
BijDaan Haarstudio ZwolleMiddelweg 4010616770104
HairQueenWestenholterweg 430384226810
Kapsalon GerlindaDiezerhoven 20384546222
Carpe Diem KappersDiezerpoortenplas 360384217777
Salon SoapMandjesstraat 100657306975
Chic HairstylingDiezerkade 15I0657403360
Cuts 'n RosesSassenstraat 500614287346
Team Kappers ZwolleBelvederelaan 1470384580070
Said hairstyling & barbershop - Zwolle ZuidZuid NL, Patriottenlaan 40618403065
De Blitz ZwolleAssendorperstraat 1170612922598

Weerselo 2

Hairmoments by SaskiaLegtenbergerstraat 33-A0541662991
Haarsalon41Legtenbergerstraat 410630720963

Almelo 1

Comfort SpaceComfort Space kapper, Laan van Indië 26b0546455744

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Balayage in andere provincies