Kapper voor balayage en kleuren in Noord-Holland

253 kappers in Noord-Holland noemen balayage en kleuren in hun eigen gegevens, verspreid over 31 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Kapper brengt balayage aan met een kwast

Plaatsen in Noord-Holland

Kappers voor balayage en kleuren per plaats

Amsterdam 34

Hairsalon Coup D’Etat AmsterdamWillemsstraat 40207776771
BRUSHVan Hilligaertstraat 27h0638416501
The hairdressing roomVan Woustraat 620639040699
Nederlandse KappersakademieWeteringschans 1670206263430
Het HaartheaterWeteringschans 1400204955142
The Mens RoomUtrechtsestraat 1120203585018
LysandroCicilia hairstyles | Kapper AmsterdamReguliersgracht 950207531942
KapperstimeMolsteeg 60205285510
Day and Night HairdressersWesterstraat 1230202441626
George de Keijzer Haircuts & ColorsAdmiraal de Ruijterweg 85H0204894206
Kinki Kappers Amsterdam HaarlemmerdijkHaarlemmerdijk 170206256000
Aram Manoukian Hair StudioGeelvincksteeg 10-A0614627667
The Hair Hub Amsterdam RijnstraatRijnstraat 180206622942
Dynamic LooksWesterstraat 2460638752520
Kinki Kappers Amsterdam AzartpleinAzartplein 2B0204190989
HS AMSTERDAM - DE PIJPVan Woustraat 62h0639040699
Cloud nine hairstudioOvertoom 350634155806
gallery 9 hair studioKeizersgracht 5480611597453
Kapsalon SalvatoreCeintuurbaan 4440206719750
Haar ConceptDe Clercqstraat 73 H0207527818
Hair Studio de buurmanNieuwezijds Voorburgwal 25sous0649215486
Kapper Amsterdam Zuid - Hair & Looks KoffijbergScheldestraat 80206732374
Lena HairAffairSingel 52-A0623058376
Robert Van Der Horst Hair StudioEerste Bloemdwarsstraat 190206266288
Kinki kappers Amsterdam 1e van SwindenstraatEerste Van Swindenstraat 120203080121
Hoofdbureau AmsterdamOvertoom 436h0206838505
Heb je Haar weerAdmiralengracht 56HS0614585841
Double Dhair / Hier en DhaarOude Leliestraat 100202394182
WI kappers AmsterdamNieuwe Passeerdersstraat 100204277962
Kapsalon PrinsheerlijkPrinsenstraat 250206251666
MaaK AmsterdamJan Evertsenstraat 810627047663
Amsterdam City SalonSint Antoniesbreestraat 1240204203845
Wilde Haren AmsterdamDerde Egelantiersdwarsstraat 7 H
City kapsalonKinkerstraat 340H0687643311

Haarlem 34

VAENETIKoningstraat 540238443266
Kinki Kappers HaarlemKleine Houtstraat 170235513221
Cosmo HairstylingGedempte Oude Gracht 780235322773
Kapsalon IvanstyleGeneraal Cronjéstraat 410686106761
Hairlem HairdressersZijlweg 540235326697
ADDICT HaarlemGedempte Oude Gracht 910614556051
NARDI HairdesignGedempte Oude Gracht 930232002744
Hairpoint CouffuresGedempte Oude Gracht 830235327640
zzalonSchoterweg 160235252265
Mixt Styling Haarlem CentrumBarrevoetestraat 140235514225
Conforza HairdressersSchouwtjeslaan 610235315573
Knip InnRijksstraatweg 1590237852792
Ethan SchwartzmanWagenweg 2420685613843
2THEPOINT hair, nails and makeup studioGeneraal Cronjéstraat 930235264200
Paul ZwolinskiKleine Houtstraat 960237370381
Vision kapsalon HaarlemNassaulaan 3, 50235310606
Huis Ten Bosch KappersSchagchelstraat 240235580833
Indigo Hair en BeautyTruus Oversteegenstraat 2610235362158
Kapsalon Koppie RightKoninginneweg 440235424262
Hart en ziel kappersKleverparkweg 15B0235259580
Hennie Cornet kappersGedempte Oude Gracht 970235326714
Haaratelier Marjon!Drapenierstraat 180642198065
Johan HairstylistSchagchelstraat 400235323869
Solo's HairstudioRaamsingel 520235513545
Hairdresser PapilotteKlein Heiligland 630235341717
Change HairfashionSchoterweg 470235261610
Team Kappers HaarlemRivièradreef 190235333963
Catalados: Dé kapper in HaarlemSmedestraat 150235517460
Cosmo HairstylingCasablancastraat 190235406054
HaarvanaZijlweg 550232005090
Hairdresser MattiZijlweg 84zw0237515948
Indie ClubAnegang 440235518619
Zen For HairStuyvesantplein 90235253375
Salon ManeGierstraat 6

Heerhugowaard 7

Pasha BarberBerckheidelaan 300725347930
Hollywood Barbersclub HeerhugowaardNaast Dominos Pizza, Raadhuisstraat 100642281895
Kapsalon ShiningLa lique cosmetics, Celsiusstraat 190628375883
HOUSE OF NÓMITaxuslaan 42/440611854313
Beauty Dream By LauraW.M. Dudokweg 500613533651
Kapsalon Bij MiesBickerstraat 370725710988
CC HeerhugowaardMiddenwaard 340727370381

Abbekerk 1

Haarstudio ScissorsBurgemeester P. Kromplein 20229583010

Blokker 1

Looxs by JuutWesterblokker 93 b0652644670

Zaandijk 1

WB KappersJohn Lennonstraat 2730757503339

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Balayage in andere provincies