Kapper voor balayage en kleuren in Noord-Brabant

189 kappers in Noord-Brabant noemen balayage en kleuren in hun eigen gegevens, verspreid over 24 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Kapper brengt balayage aan met een kwast

Plaatsen in Noord-Brabant

Kappers voor balayage en kleuren per plaats

Breda 36

Breda hairdresser, Barber & Hair LooksPrins Hendrikstraat 1160768894000
Hair & LooksMoerwijk 1E0768200341
HAIRJOCKEY KAPPERS EN BARBERSOude Vest 230765142293
Hairs Ahead Barber & WellnessGeneraal Maczekstraat 320765212313
DoubleDhairBoschstraat 940767851044
PureLou BredaWilhelminastraat 180850437908
Cosmo Hairstyling BredaHalstraat 310765224414
Kinki Kappers BredaHoutmarkt 1500765148203
Hair & LooksDe Burcht 160765611936
Pro CoiffureBreda Hoge Vught, Moerwijk 500768200187
Salon076Hambroeklaan 10765425725
Team Kappers BredaTolbrugstraat 4-60765227202
HaaropdehoekHooghout 640768877800
Paul's HairsupportTerheijdenseweg 750765815940
Kapsalonmooihaar.nlFellenoordstraat 10765201955
Studio HairdesignGinnekenweg 180765228978
KapSones KapperijHeksenwaag 340765426926
Donnelli Kappers & LifestyleHeuvelplein 2920765310655
HaarfijnWilhelminastraat 370765141185
Hair & ColorHeuvelplein 2530765141465
Hair With ComplimentsHet Sas 5-60768897763
smart colors kapsalonPiet Avontuurstraat 17A0765145931
Kapsalon BlijgekniptLovensdijkstraat 70622307774
KAPSALON JANSint Janstraat 250629484148
Studio LoxzSint Janstraat 70651029612
SUDS/hairSint Annastraat 230765335303
Het KnipcaféGinnekenweg 90/C0765229573
Christel Reniers HairstylingHaagweg 520765144040
Haarsalon Puur NinaBoschstraat 1090647744422
Coiffure De MilanoMonseigneur Nolensplein 260765144407
Studio Bloom HairHaagdijk 1620653816762
KAPSALON HAAR 2.0Laan van Mertersem 61b0625115540
ME Hairdressers BredaGinnekenweg 210765211131
The Bow House of HairSint Janstraat 210616068669
Salon SpiegelbeeldGinnekenweg 337, A10765327397
Salon 33Veertienbunder 330638480895

Best 6

Team Kappers BestBoterhoek 910499395566
Vibez HairstylingMolenstraat 330639346053
HoofdmeestersOranjestraat 13-A0499377008
Imitch KappersKapelaan J.A. Heerenstraat 90499372079
Hair by DaisSint Odulphusstraat 1a0614171710
KNAP! | BestOirschotseweg 330403041645

Drunen 1

Hair & LooksStationsstraat 230416373063

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Balayage in andere provincies