Kapper voor heren in Zuid-Holland

233 kappers in Zuid-Holland noemen heren in hun eigen gegevens, verspreid over 28 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Herenkapper knipt een kort kapsel met de tondeuse

Plaatsen in Zuid-Holland

Kappers voor heren per plaats

Den Haag 35

Gaga's StylePrinsestraat 860703652695
Elegant The BarberRijswijkseweg 1990702130910
Salon MaisonRijswijkse Landingslaan 3960702250814
Ap's BarbershopKorte Houtstraat 14 A0703615777
Hair Lounge YpenburgOude Kustlijn 90704157681
"The Chair" SalonWeimarstraat 347-A0703622043
Kapsalon & Barbershop BenoordenhoutVan Hoytemastraat 320704448402
Hairdresser "De Kroon"Piet Heinstraat 810616481081
Your In Hair KappersLaan van Wateringse Veld 15590703937881
Only1Barbershop Denhaag Only1Barbers Denhaag Barber Denhaag Barbier Denhaag Only1Kapper Scheveningen en Den HaagBosschestraat 610614822838
The Grand BarberEscamplaan 2910618315205
ALI N BarbershopJan van der Heijdenstraat 390618788222
Fidel HairstylistHerengracht 24A0651612677
Barbershop EddyLaan van Meerdervoort 452a0618301893
Studio 85 | barbersValeriusstraat 85
Martin Willems Hair Art BarberBankastraat 103-A0703544812
Barber MounirLaan van Wateringse Veld 1220703220246
Barbershop Ypenburg centrum kapper ( Knippen - Scheren -baard -Overloop - taperfade - Wax & Gel )Oude Kustlijn 113
Jay's Barber ShopPletterijstraat 180
HAIRSPA MagmaZuidlarenstraat 1950616287959
JK HaarverzorgingApeldoornselaan 292-A0703461139
CLRS StudioHaagsche Bluf 120641658330
Ferry’s HairstudioLaan van Meerdervoort 4450683012900
Magic HairzOudemansstraat 2060612458367
Barbershop fuegoOudemansstraat 1030648308603
Hairdresser Chez FredAchterom 650703463678
The Barber YilmazBeeklaan 1130687689522
Hair Salon & Barbershop ZuidwijkUrsulaland 640703859039
Barbershop BeyoğluVan Musschenbroekstraat 80644837626
Ice The Barber BarbershopWagenstraat 1400657995941
The Barber OsmanHertenrade 4620643211514
Barbershop 070Driebergenstraat 3530623666070
Hairstyl-ing.Messstraat 460703546717
Barbershop ÇavaHoge Zand 112
Kapsalon & Barbershop ITALIAAllard Piersonlaan 132

Rotterdam 25

Dames- en herenkapsalon AJBoergoensestraat 39a0102291240
Patchi AlotchiMathenesserweg 59C0687956953
Herenkapsalon A. FarisVan Cittersstraat 3-A0104780677
Kapsalon wahidSamuel Esmeijerplein 120107951895
Merry's KapsalonDordtselaan 62-A0104845498
Reflexe HairstylingSpaansepoort 460104333605
Karizma HairRiederlaan 730107533527
't Kappertje Kees van DamBijlwerffstraat 10102652306
Hair DateOudedijk 5-B0104526105
Hair invasionKeyenburg 30b0624291873
Haarliefde + AvondkapperBergselaan 287/A0104663998
Het haarpandVijverhofstraat 800102109674
Hamak barbershopDordtselaan 910684430990
HairmitageJacob Catsstraat 10108466959
Jorindel HairNieuwe Binnenweg 234A0652764872
Herenkapsalon KralingenOostzeedijk Beneden 1010104118385
mbhairSchiedamsedijk 3
Kapsalon La VieZaagmolenstraat 143-A0647148419
Herenkapsalon Daan BrakmanMauritsweg 510104128264
Batu de BarberZwaanshals 253B0657717728
kapper baselBreeplein 2-A0687360204
Koc heren kapsalonNieuwe Binnenweg 351B0102234986
Dames En Heren Kapsalon SuperstarFranselaan 206A0686258870
Barbershop WestSchiedamseweg 126 B0104771466
Kapper BeursMetrostation Beurs, Churchillplein0640835519

Monster 3

Talisha's Hair salonDoctor van Den Brinkstraat 240681949072
Coco hairHortensiastraat 110685631061
Barbershop monsterMolenstraat 5D0640131919

Leiderdorp 1

HairulezFrederik Hendriklaan 360624858003

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Herenkapper in andere provincies