Kapper voor heren in Overijssel

85 kappers in Overijssel noemen heren in hun eigen gegevens, verspreid over 11 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Herenkapper knipt een kort kapsel met de tondeuse

Plaatsen in Overijssel

Kappers voor heren per plaats

Enschede 31

Ruthless professional hairdressers Hair StudioDe Heurne 890534364699
Kapstars HaarmodeG.J. van Heekstraat 2410534359373
Trend HairWesseler-Nering 190534762871
Barber GoldFresiastraat 410628517853
Mansveld KappersBurgemeester van Veenlaan 1180534763242
Gert Henk Deters HairstylingOldenzaalsestraat 1240534331193
Kimmy's HairstudioHanenberglanden 3280624700341
Hairteam Gerard (Kapsalon Gerard)Padangstraat 660534324872
Herensalon GeorgeDeurningerstraat 870614516067
Hair IntenseEeftinksweg 370534323008
Kapsalon Silk HairBrouwerijstraat 520535745693
Frizzy's HairsalonReygershöftehoek 730628927172
Trendline Kapper Dames, Heren en KindersalonBrouwerijplein 470534337147
Studio RimaH.B. Blijdensteinlaan 200646169663
Kapper Enschede | Hairstudio IngePoolmansweg 850534301849
Kapsalon BalubaRavenhorsthoek 240654393025
Kapsalon Es&coKorte Haaksbergerstraat 420534315010
S|H HairstudioJanninksweg 160537853765
Salon NicoleZuid Esmarkerrondweg 860622622530
Brooklyn FadeLipperkerkstraat 470639427777
HOUSE OF BARBERS ENSCHEDEGronausevoetpad 520640315539
KapperEnschedeRoessinghsbleekweg 330534875219
Toni's BarbershopDe Posten 1710643564348
AJ Barbershop EnschedeKorte Hengelosestraat 17A0684315395
Barbershop GlanerbrugGronausestraat 11500685828307
George’s BarbershopHengelosestraat 1840653415740
Barbershop 150Hengelosestraat 1500532110003
Ivan kappers - Barber EnschedeKorte Hengelosestraat 170657844473
Kapsalon JASONHaaksbergerstraat 128a0537850555
So Fifties BarbershopStroinksbleekweg 160612382447
milano barbershopHendrik Ter Kuilestraat 190687578944

Deventer 16

Kapsalon PrinceHoge Hondstraat 2040687949566
C&C Hair & BeautyNieuwstraat 480570615959
Sherwany barbershopGrote Overstraat 560630120257
Barberpoint ZandweerdPieter de Hooghstraat 230611200683
ClassyGrote Overstraat 710570641917
Style & Trendy HairBurgemeester IJssel de Schepperstraat 20570613334
Fierce DeventerBroederenstraat 220570785796
By Sunshine hairsalonHet Laar 2490612464677
Goodhairday by RachelBroederenstraat 450614343066
The Barber of DeventerBoxbergerweg 650570611490
Emre's BarbershopBrinkgreverweg 60b0642246592
Aafke's KnipOutFonteinkruid 930649793051
Shef's HaircenterBrinkgreverweg 280622442245
Icon BarberNieuwstraat 760648410255
MilanTheBarberProosdijpassage 220644665862
Denko's barberCornelis Lelylaan 640615283283

Borne 1

The Italian BarberNieuwe Kerkstraat 300743577999

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Herenkapper in andere provincies