Kapper voor heren in Limburg

73 kappers in Limburg noemen heren in hun eigen gegevens, verspreid over 18 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Herenkapper knipt een kort kapsel met de tondeuse

Plaatsen in Limburg

Kappers voor heren per plaats

Sittard 10

Prestige BarbershopSteenweg 600462072018
P!T KAPPERSMolenbeekstraat 70464009998
Mhair sittardRijksweg Noord 1790648542207
Kapsalon Wil SmeetsBroeksittarderweg 1160464519901
Artistic HandsHadewychstraat 130464008515
Jawad barbershopRosmolenstraat 80684291769
Kapsalon ReStyleLimbrichterstraat 20468886173
Barbershop Badr DobaWalstraat 370614668003
HairplanetSteenweg 110464585490
KreatosMolenbeekstraat 7

Beek 1

Shear barber&hair B.VWethouder Sangersstraat 1690464360821

Geleen 1

KAPPER EEFGraaf Huynlaan 20464746970

Limbricht 1

Kapsalon Hair LookPastoor Janssenstraat 40464007183

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Herenkapper in andere provincies