Kapper voor krullen in Utrecht

48 kappers in Utrecht noemen krullen in hun eigen gegevens, verspreid over 3 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Kapper knipt krullend haar droog

Plaatsen in Utrecht

Kappers voor krullen per plaats

Utrecht 31

Sipan StyleVoorstraat 260684690117
030 SalonVoorstraat 150302273143
Yord beauty & Hairstyling (Maik)P.A. de Genestetstraat 270302741544
Kinki Kappers Utrecht Old CanalOudegracht 1980302321466
Nova Hair & BeautyPredikherenstraat 100642603549
Kapsalon CocopeloKorte Koestraat 10302316879
Gorgeous YouMaarssenbroeksedijk 170302374900
Salon DaniAmsterdamsestraatweg 6010640592046
Kinki Kappers Utrecht NachtegaalstraatNachtegaalstraat 390302519397
Hairfix Haarmode Burg. ReigerstraatBurgemeester Reigerstraat 660302520296
Hair & LooksHändelstraat 690302932934
Hairdresser Filiz & SabanEisenhowerlaan 2020302751926
Anna Hair & BeautyKanaalstraat 2260302593745
Salon BMinrebroederstraat 130303039716
Shear MadnessZakkendragerssteeg 140302314214
Kapsalon Be BeautifulVoorstraat 820302334392
Hairfix's Haarmode Goylaan't Goylaan 66k0302148417
Kapper Utrecht - Luxury Hair by DeniseSocrateslaan 20302897757
Los colorados kapsalonLangerakbaan 1690638916166
Team Kappers UtrechtAmsterdamsestraatweg 3030302442237
X1 Barber en KapsalonVoorstraat 1040626073603
Bouchra's HairstylingSt Jacobsstraat 2090302381916
Kapsalon Kelly's Utrecht Centrum- BinnenstadSchoutenstraat 90302314733
KeratineUtrecht.nlBevind zich in: Beauty & hairstyling York, Smaragdplein 2310616976566
STUDIO NOIR HAIRSmakkelaarshoek 50648164753
Kinki Kappers Utrecht StraatwegAmsterdamsestraatweg 2180307850350
Team Kappers Utrecht LombokHaroekoeplein 1460303075789
Nouna Hair SalonBalijelaan 150614202552
Risus Beauty SalonKanaalstraat 2150687064955
MaestroWittevrouwenstraat 360302072271
The Hair Hub UtrechtSmaragdplein 2350302881739

Veenendaal 1

Lovly HairAchterkerkstraat 120318556177

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Krullenkapper in andere provincies