Kapper voor krullen in Noord-Holland

134 kappers in Noord-Holland noemen krullen in hun eigen gegevens, verspreid over 24 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Kapper knipt krullend haar droog

Plaatsen in Noord-Holland

Kappers voor krullen per plaats

Haarlem 21

VAENETIKoningstraat 540238443266
Kinki Kappers HaarlemKleine Houtstraat 170235513221
HomecurlyNijverheidsweg 420681865798
Kapsalon IvanstyleGeneraal Cronjéstraat 410686106761
ADDICT HaarlemGedempte Oude Gracht 910614556051
NARDI HairdesignGedempte Oude Gracht 930232002744
StylisimoSpaarnwouderstraat 146-1480235365511
valentijnprinsWaarderweg 33C, 60628981205
zzalonSchoterweg 160235252265
Conforza HairdressersSchouwtjeslaan 610235315573
Paul ZwolinskiKleine Houtstraat 960237370381
Vision kapsalon HaarlemNassaulaan 3, 50235310606
Eda HairsalonAmsterdamstraat 180235353599
Haaratelier Marjon!Drapenierstraat 180642198065
Johan HairstylistSchagchelstraat 400235323869
Team Kappers HaarlemRivièradreef 190235333963
Catalados: Dé kapper in HaarlemSmedestraat 150235517460
HaarvanaZijlweg 550232005090
Mams Hair & BeautyGeneraal Cronjéstraat 50681260856
The Way Curls and Coils HaarlemKleine Houtstraat 132 zw0235321332
Salon ManeGierstraat 6

Zwaag 2

Kapsalon MarlyDorpsstraat 840610168876
Voorkappers.nlGeorge marshallweg 50229552244

Zaandijk 1

WB KappersJohn Lennonstraat 2730757503339

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Krullenkapper in andere provincies